Zaměstnání

Zaměstnání u MALINA – Safety s.r.o.

Hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici „Vedoucí provozu“

Náplň práce:

  • Přímé vedení přibližně 20 pracovnic na dělnických pozicích (jednosměnný provoz, montáž el. zařízení)
  • Operativní řízení výroby, potvrzování termínů zakázkové výroby
  • Práce s vnitřním IS + MS Office
  • Správa výrobních příkazů, rozdělování práce mezi podřízené
  • Pravidelné hodnocení pracovníků svěřeného oddělení

Požadujeme:

  • Dobrá schopnost pracovat/komunikovat s kolegy na pracovišti
  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Znalost práce s MS Office – denně používáme Excel, Outlook atp.
  • Anglický jazyk alespoň na základní úrovni (slovem i písmem) – ochota jazykové znalosti rozvíjet
  • SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Praxe na obdobné pozici nebo zkušenost s výrobou výhodou
  • Technické znalosti a zkušenosti s manuální prací ve výrobě taktéž výhodou
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick Days
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na volnočasové aktivity pro děti
  • Odborná školení

Kontakt:

Kateřina Štruplová

tel.: 483 356 664

e-mail: katerina.struplova@malina-safety.cz

Pokud jste zde nenašli vhodné pracovní místo a přesto máte zájem u naší firmy pracovat, zašlete nám svůj životopis na výše uvedený kontakt a my Vás v případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na některou z nově vypsaných volných pozic, pozveme na pohovor.