Zaměstnání

Zaměstnání u MALINA – Safety s.r.o.

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici „Servisní technik – elektro“

Náplň práce:

  • záruční a pozáruční servis filtračních jednotek,
  • měření jejich parametrů + kalibrace,
  • spolupráce při vývoji nové elektroniky,
  • provádění servisu u významných českých zákazníků,
  • být „pravou rukou“ technologa, tedy podílet se na údržbě a opravách strojů a zařízení,
  • analyzovat technické problémy a podílet se na nikdy nekončícím procesu zlepšování,
  • spolupráce na vstupní kontrole elektro komponentů (akumulátory, PCB, motory),
  • diagnostika vad a spolupráce s oddělením vývoje

Požadujeme:

  • SOU/SŠ technického směru,
  • odbornou způsobilost dle vyhlášky 194/2022 (dříve 50/1978 Sb.)
  • obecné znalosti z oblasti elektrotechniky,
  • zkušenosti v oboru výhodou,
  • manuální zručnost, univerzálnost,
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu a komunikativnost.

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick Days
  • příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • příspěvek na volnočasové aktivity pro děti
  • odborná školení

Hledáme novou kolegyni či kolegu do oddělení výroby na pozici „Švadlena/šička“

Různorodá textilní výroba – menší výrobní série

  • zpracování materiálu na šicím stroji
  • stříhání materiálu
  • balení
  • tepelné značení

Požadujeme:

  • vyučení v oboru nebo praxe na obdobné pozici
  • zodpovědnost a pracovitost

Nabízíme:

  • jednosměnný provoz
  • 3 Sickdays + 5 týdnů dovolené
  • obratové prémie
  • příspěvek 2 000 Kč na volnočasové aktivity pro každé dítě
  • Multisport karta
  • odpovídající mzdové ohodnocení (pevný základ + pohyblivá složka dle výkonu)
  • zázemí stabilní české firmy
  • příjemné a čisté pracovní prostředí
  • práce na plný úvazek

Kontakt:

Kateřina Štruplová

tel.: 483 356 664

e-mail: katerina.struplova@malina-safety.cz

Pokud jste zde nenašli vhodné pracovní místo a přesto máte zájem u naší firmy pracovat, zašlete nám svůj životopis na výše uvedený kontakt a my Vás v případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na některou z nově vypsaných volných pozic, pozveme na pohovor.