Zaměstnání

Zaměstnání u MALINA – Safety s.r.o.

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici „Servisní technik – elektro“

Náplní práce:

  • Záruční a pozáruční servis filtračních jednotek
  • Měření jejich parametrů + kalibrace
  • Spolupráce při vývoji nové elektroniky
  • Provádění servisu u významných českých zákazníků
  • Být „pravou rukou“ technologa, tedy podílet se na údržbě a opravách strojů a zařízení
  • Analyzovat technické problémy a podílet se na nikdy nekončícím procesu zlepšování
  • Spolupráce na vstupní kontrole elektro komponentů (akumulátory, PCB, motory)
  • Diagnostika vad a spolupráce s oddělením vývoje

Požadujeme:

  • SOU/SŠ technického směru
  • Odbornou způsobilost dle vyhlášky 194/2022 (dříve 50/1978 Sb.)
  • Obecné znalosti z oblasti elektrotechniky
  • Zkušenosti v oboru výhodou
  • Manuální zručnost, univerzálnost
  • Samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu a komunikativnost

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick Days
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na volnočasové aktivity pro děti
  • Odborná školení

Hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici „Vedoucí provozu“

Náplň práce:

  • Přímé vedení přibližně 20 pracovnic na dělnických pozicích (jednosměnný provoz, montáž el. zařízení)
  • Operativní řízení výroby, potvrzování termínů zakázkové výroby
  • Práce s vnitřním IS + MS Office
  • Správa výrobních příkazů, rozdělování práce mezi podřízené
  • Pravidelné hodnocení pracovníků svěřeného oddělení

Požadujeme:

  • Radost ze spolupráce s kolegy i dalšími lidmi. Hledáme platného „člena týmu“
  • Zodpovědnost a samostatnost… přiměřenou nabízené pozici
  • Dobrá znalost MS Office. Denně používáme Excel, Outlook atp.
  • Anglický jazyk – alespoň základní úroveň. Ochota jaz. znalosti rozvíjet
  • Praxe na obdobné pozici nebo alespoň zkušenost s výrobou výhodou
  • Min. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • „Technické myšlení“ a schopnost číst technické výkresy výhodou
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Sick Days

Kontakt:

Kateřina Štruplová

tel.: 483 356 664

e-mail: katerina.struplova@malina-safety.cz

Pokud jste zde nenašli vhodné pracovní místo a přesto máte zájem u naší firmy pracovat, zašlete nám svůj životopis na výše uvedený kontakt a my Vás v případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na některou z nově vypsaných volných pozic, pozveme na pohovor.