Zaměstnání

Zaměstnání u MALINA – Safety s.r.o.

Náplní práce bude péče o oblast kvality, a to především:

  • Udržování a rozvoj systému řízení kvality.
  • Tvorba a řízení dokumentace.
  • Kontrola kvality ve výrobě a shodnost procesů.
  • Interní audity a spolupráce s externími auditory.
  • Řešení nápravných opatření.

Hledáme ideálně pořádkumilovného puntičkáře. A krom toho požadujeme:

  • VŠ vzdělání nebo SŠ s praxí (technického směru).
  • Komunikativní znalost AJ.
  • ŘP sk. B.
  • Dobrou znalost MS Office.
  • Samostatnost a zároveň schopnost týmové spolupráce.
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě výhodou.
  • Zkušenosti s audity
  • Znalost ISO 9001
  • Znalost metod a nástrojů řízení kvality

nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení.
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Odborná školení, jazykové vzdělávání.
  • Příspěvek na stravování.
  • Sick Days.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Multisport kartu.
  • Příspěvek na volnočasové aktivity pro děti.
  • Pololetní odměny.

Náplň práce:

  • Budování a udržování vztahů se zákazníky a akvizice nových.
  • Poskytování odborného poradenství zákazníkům.
  • Administrativa spojená s obchodem (zpracování cenových nabídek či zajišťování realizace objednávek).
  • Spolupráce s oddělením vývoje a oddělením marketingu.
  • Účast na mezinárodních veletrzích

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání.
  • Praxe na obdobné pozici výhodou.
  • Zkušenost v komunikaci s klienty – sebevědomé, příjemné vystupování.
  • Výborné prezentační a komunikační dovednosti.
  • Orientace na výsledek, spolehlivost, samostatnost, obchodní duch.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka.
  • Dobrá znalost práce na počítači (MS Office).
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Ochota cestovat – cca 3 pracovní cesty měsíčně.

Nabízíme:

  • Zázemí české, stabilní firmy.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení.
  • Multisport karta.
  • Individuální jazykové vzdělávání.
  • Odměny.

Hledáme novou kolegyni či kolegu do oddělení vývoje na pozici „programátor SW“

  • vývoj nových produktů či modernizace těch stávajících
  • možnost ovlivnit výsledný produkt
  • aplikace moderních softwarových metod
  • návrh kalibračních a obslužných softwarů.
  • realizace uživatelských programů pro servisní střediska.
  • tvorba programů pro podporu výroby i vývoje komunikujících s hardwarem pomocí COM portů nebo USB

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání (technické obory výhodou)
  • znalost práce v jazyku C#
  • znalost AJ
  • samostatnost při realizaci dílčích úkolů
  • schopnost týmové spolupráce v rámci vývojového oddělení i celé firmy
  • ctižádostivost a neustálou snahu zlepšovat a inovovat

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české firmy
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • individuální jazykové vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí
  • nezávislost na automobilovém segmentu
  • možnost seberealizace a kariérního růstu
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 Sickdays
  • příspěvek na stravování formou stravenky

Kontakt:

Ing. Karolína Svobodová

tel.: 483 356 664

e-mail: karolina.svobodova@malina-safety.cz

Pokud jste zde nenašli vhodné pracovní místo a přesto máte zájem u naší firmy pracovat, zašlete nám svůj životopis na výše uvedený kontakt a my Vás v případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na některou z nově vypsaných volných pozic, pozveme na pohovor.