Zaměstnání

Zaměstnání u MALINA – Safety s.r.o.

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici „Technolog/technoložka“

Náplní práce:

  • Tvorba technické dokumentace produktů a přípravků
  • Zodpovědnost za zavádění nových produktů a technologií
  • Vyhotovení pracovních postupů
  • Optimalizace výrobních procesů

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (technické obory výhodou)
  • Smysl pro zodpovědnost, komunikaci a týmovou práci
  • Samostatnost při realizaci dílčích úkolů
  • Ctižádostivost a neustálou snahu zlepšovat a inovovat
  • Technické myšlení
  • Znalost AJ středně pokročilá – ochota jazykové znalosti rozvíjet
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní české firmy a příjemné pracovní prostředí
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Sick Days
  • Příspěvek na stravování
  • MultiSport karta
  • Příspěvek na volnočasové aktivity pro děti
  • Odborná školení, jazykové kurzy

Hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici „Montážní dělník/dělnice“ pro jednosměnný/dvousměnný provoz

Náplň práce:

  • Montáž, šroubování a lepení plastových dílů
  • Pájení elektronických součástek
  • Kompletace a testování malých elektrotechnických zařízení

Požadujeme:

  • Vzdělání min. ÚSO
  • Aktivní přístup k práci
  • Manuální zručnost
  • Svědomitost

Nabízíme:

  • Jednosměnný provoz
  • 3 Sickdays + 5 týdnů dovolené
  • Obratové prémie
  • Příspěvek 2 000 Kč na dětské volnočasové aktivity
  • Odpovídající mzdové ohodnocení (pevný základ + pohyblivá složka dle výkonu)
  • Zázemí stabilní české firmy
  • Příjemné a čisté pracovní prostředí
  • Práce na plný úvazek

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici „Vedoucí provozu“

  • Přímé vedení přibližně 20 pracovnic na dělnických pozicích (jednosměnný provoz, montáž el. zařízení)
  • Operativní řízení výroby, potvrzování termínů zakázkové výroby
  • Práce s vnitřním IS + MS Office
  • Správa výrobních příkazů, rozdělování práce mezi podřízené
  • Pravidelné hodnocení pracovníků svěřeného oddělení

Požadujeme:

  • Dobrá schopnost pracovat/komunikovat s kolegy na pracovišti
  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Znalost práce s MS Office – denně používáme Excel, Outlook atp.
  • Anglický jazyk alespoň na základní úrovni (slovem i písmem) – ochota jazykové znalosti rozvíjet
  • SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Praxe na obdobné pozici nebo zkušenost s výrobou výhodou
  • Technické znalosti a zkušenosti s manuální prací ve výrobě taktéž výhodou
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Sick Days
  • Multisport kartu
  • Odborná školení

Kontakt:

Kateřina Štruplová

tel.: 483 356 664

e-mail: katerina.struplova@malina-safety.cz

Pokud jste zde nenašli vhodné pracovní místo a přesto máte zájem u naší firmy pracovat, zašlete nám svůj životopis na výše uvedený kontakt a my Vás v případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na některou z nově vypsaných volných pozic, pozveme na pohovor.