Zaměstnání

Zaměstnání u MALINA – Safety s.r.o.

V současné době hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici „Vývojový technolog“:

Náplň práce:

  • tvorba technické dokumentace produktů a přípravků
  • zodpovědnost za zavádění nových produktů a technologií
  • vyhotovení pracovních postupů
  • optimalizace výrobních procesů

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (technické obory výhodou)
  • smysl pro zodpovědnost, komunikaci a týmovou práci
  • samostatnost při realizaci dílčích úkolů
  • ctižádostivost a neustálou snahu zlepšovat a inovovat
  • technické myšlení

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české firmy
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování formou stravenek
  • flexibilní pracovní dobu
  • individuální jazykové vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí
  • nezávislost na automobilovém segmentu

Kontakt:

Ing. Karolína Háková

tel.: 483 356 649

e-mail: karolina.hakova@malina-safety.cz

Pokud jste zde nenašli vhodné pracovní místo a přesto máte zájem u naší firmy pracovat, zašlete nám svůj životopis na výše uvedený kontakt a my Vás v případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na některou z nově vypsaných volných pozic, pozveme na pohovor.